Допомога «Благодійного Фонду «Україна понад усе»

Дата: 08.12.2023 09:23

У Пулинській громаді, як і в інших містах та селах країни, знайшли прихисток громадяни з окупованих та прифронтових територій. Внаслідок війни їм довелося покинути свої оселі. Цим людям сьогодні дуже непросто. Адже вони зазнали фінансової та моральної шкоди від російської федерації. Але про них піклуються.

На території громади нині проживає 99 внутрішньо переміщених осіб (40 сімей), з них 36 дітей.

7 грудня, за сприяння депутата селищної ради Олександра Халімовського, Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Україна понад усе» була надана гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів. Це борошно, соняшникова олія, крупи, консерви, чай і т.д. Продуктові набори були роздані внутрішньо переміщені сім’ям громади.

Селищна рада висловлює щиру вдячність депутату Олександру Халімовському та Благодійному фонду за допомогу.