У день місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 14:07

7 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування в Пулинській селищній раді відбулися урочисті збори. Кращим із кращих працівників вручено Почесні грамоти та Подяки.

За сумлінну працю Почесними грамотами нагороджені: Тетяна Костриця – староста Пулинської селищної ради, Валентина Сидорчук – діловод відділу загальної та організаційної роботи; Гергій Андрійчук – головний спеціаліст відділу гуманітарного; Олена Лісовська – адміністратор відділу організації надання адміністративних послуг; Леонід Лось – член виконавчого комітету; Надія Кузьменко, Алла Петренко, Юрій К

арпович – депутати селищної ради.

Подяки вручено таким працівникам: Ірині Гарбузюк та Валентині Бовсунівській – старостам селищної ради; Наталії Зозулі – провідному спеціалісту відділу загальної та організаційної роботи; Василю Залужному – головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури, Руслані Лознюк – головному спеціалісту з питань бухгалтерського обліку; Анатолію Осіпчуку та Ігорю Дудковичу – працівникам з благоустрою.

З професійним святом присутніх вітали селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, застуниик голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мурзаков та інші.

Присутнім подякували за працю, бажали міцного здоров’я, добробуту та найшвидшої Перемоги.

Святкового настрою працівникам селищної ради дарував колектив «Веселі молодички» Староолександрівського Будинку культури.