Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Дата: 07.12.2023 08:02

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Насамперед, хочеться висловити слова невимовної вдячності усім, хто працює задля розвитку нашої громади, тим, хто щодень дбає про добробут її жителів, про їх соціально-економічний та культурний розвиток, про вільний доступ до суспільних благ.

Наше з вами головне завдання – працювати на благо Пулинської громади та відстоювати її інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Дякую кожному та кожній з вас, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо, як єдиний злагоджений механізм. Дякую, що з початку повномасштабного вторгнення і дотепер ви працюєте на благо громади. Адже ви знаєте, що потрібні людям і по-іншому ви просто не можете.

Бажаю вам професійних досягнень, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла, стійкості, віри в Перемогу, що знову в Україні запанував спокій та буде мирне небо!

З найщирішими вітаннями голова Пулинської селищної ради Олександр Гаврилюк!