Тематична зустріч «Зупинимо насилля разом»

Дата: 05.12.2023 12:03

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка щорічно проводиться в Україні з 25 листопада по 10 грудня, метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, 05 грудня спеціалістами служби у справах дітей Пулинської селищної ради спільно з представником уповноважених органів поліції, відділу освіти та фахівцями із соціальної роботи проведено тематичну зустріч «Зупинимо насилля разом».

В ході проведення зустрічі присутні окреслили спільні дії, оперативність та взаємоінформування про випадки насильства в сім’ї, проведення профілактичних, інформаційно-просвітницьких заходів щодо попередження насильства в сім’ї.

Крім того, було розглянуто питання щодо налагодження належної взаємодії, узгодження та вирішення проблемних моментів під час реагування та відпрацювання випадків домашнього насильства.

По завершенню було наголошено, що тільки за чіткої та злагодженої співпраці всіх відповідних служб та установ, на які покладено функції щодо здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, можливе досягнення певних результатів у протидії домашньому насильству.

Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і  скоординованих дій!