Паспорти отримуватимуться в ЦНАПі

Дата: 04.12.2023 11:18

Центр надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради розширює спектр послуг: видача паспортів громадянам України у вигляді ID-карток та закордонних паспортів.

Для впровадження цієї додаткової послуги селищною радою було закуплено та встановлено спеціальне обладнання, яке розмістили у двох кабінетах. Сьогодні, 4 грудня, адміністратор ЦНАПу Олена Лісовська розпочала свою роботу. Одними з перших відвідувачів стали ліцеїстки зі Старої Олександрівки – Вікторія Пастухова та Вероніка Костриця.

Начальник відділу Олександр Іщенко зауважує, що наразі згідно з договором фотокарточки (25, 45 років) в паспорти вклеюються Державною міграційною службою Житомира. На місці це робитиметься пізніше.

Електронної черги для ЦНАПів селищних рад не існує. Номер телефону для довідок: 32-9-39.