Засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 21.11.2023 14:54

20 листопада 2023 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку з наступним порядком денним:

1. Про включення об’єктів оренди до Переліку першого типу.
  2. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки закладу   охорони здоров`я КНП «ЦПМСД» Пулинської селищної ради на 2024-2028  роки.
  3. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки закладу   охорони здоров`я КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради на 2024-2026  роки.
  4. Про надання Грибан Людмилі Миколаївні одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  5. Про надання Іщенку Миколі Васильовичу одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  6. Про надання Клімінській Галині Юріївні одноразової матеріальної допомоги  на лікування.
  7. Про надання М‘янівській Нілі Михайлівні одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  8. Про  надання Павлюк Ніні Миколаївні одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  9. Про план діяльності Пулинської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.
  10. Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  11. Про бюджет Пулинської селищної  територіальної громади на 2024 рік.
  12. Звернення депутатів Пулинської селищної ради до Міністерства освіти і науки України, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної військової адміністрації, щодо ситуації яка склалася з  Територіальним відокремленим спеціалізованим відділенням смт Пулини Головинського вищого професійного училища нерудних технологій, яке розміщене на території Пулинської селищної територіальної громади.

По питаннях порядку денного інформували селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, директор КНП "ЦПМСД" Людмила Кульбовська, директор КНП "Лікарня" Тетяна Пісчанська та спеціалісти селищної ради.

Після вивчення та обговорення питань порядку денного, члени комісії, зі змінами та доповненнями, підтримали відповідні проєкти рішень.