ІЗ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  16.11.2023 РОКУ

Дата: 16.11.2023 16:26

У четвер 16 листопада 2023 року під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради, на якому розглянули 16 питань порядку денного:

• Про стан виконання бюджету Пулинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
  • Про проєкти цільових комплексних Програм.
  • Про  створення  комітету забезпечення доступності осіб   з  інвалідністю  та  інших  маломобільних   груп населення  до об’єктів соціальної  та  інженерно-транспортної інфраструктури  Пулинської селищної ради та затвердження Положення про нього.
  • Про затвердження плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в Пулинській селищній територіальній громаді.
  • Про відміну рішення виконавчого комітету селищної ради від 26.10.2023 № 709 «Про  забезпечення проведення заходів загальної    мобілізації    на    території Пулинської  селищної   територіальної громади  в  умовах  правового режиму воєнного стану».
  • Про утримання пункту збору Пулинської селищної територіальної  громади,  організацію  оповіщення, збору  і  відправки  мобілізаційних ресурсів під час загальної  мобілізації  в умовах  правового режиму воєнного стану.
  • Про організаційні заходи щодо ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Пулинській селищній  раді.
  • Про надання дозволу на укладення договору дарування житла.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 10.12.2020 року № 3 «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».
  • Про надання дозволу Голомах О.Г. на підписання необхідних документів від імені малолітньої дитини Гальчук С.С.
  • Про видачу Синжерецькому М.Т. свідоцтва про право власності на майновий пай.
  • Про створення комісії із обстеження зелених насаджень.
  • Про затвердження актів та надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  • Про надання дозволу на підключення до водогінної мережі.
  • Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна.
  • Про надання матеріальних допомог.