ЗАСІДАННЯ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 16.11.2023 12:30

16 листопада під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка відбулося засідання місцевої Державної протиепізоотичної комісії Пулинської територіальної громади.

На порядку денному розглядалося питання про зняття карантинних обмежень з села Мартинівка, у зв’язку із ліквідацією вогнища сказу тварин.

Було заслухано головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Житомирського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександра Лігуту, який повідомив про проведення  профілактичних заходів в селі Мартинівка та загрозливих зонах сіл Корчівка, Липівка, Бабичівка, Видумка:

-дощеплення проти сказу свійських тварин;

-роз’яснювальна робота серед населення;

-заключна дезінфекція в місці відстрілу лисиці, хворої на сказ.

Враховуючи те, що за період карантинних обмежень проведено комплекс оздоровчих заходів та відсутні нові випадки захворювання на сказ, відповідно до вимог, передбачених Інструкцією «Про заходи щодо боротьби зі сказом», місцева Державна протиепізоотична комісія Пулинської територіальної громади вирішила зняти карантинні обмеження з села Мартинівка та загрозливих зон в радіусі 3 кілометрів.