Євроінтеграційний дайджест № 65

Дата: 14.11.2023 15:54

До уваги дайджест від Офісу Віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, який підготовлений за підтримки проєкту ЄС Association4U.

Цей випуск охоплює період 7-13 листопада 2023 року та містить найголовніші новини, повʼязані з європейською інтеграцією країни та підтримкою ЄС:

• Єврокомісія рекомендує Європейській Раді розпочати переговори про вступ з Україною.
  • Уряд завершив внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання Рішення про запровадження альтернативних правил походження товарів в торгівлі з ЄС.
  • Франція планує направити в Україну технічного радника високого рівня для допомоги у сфері гуманітарного розмінування.
  • Україна вперше стала партнером та учасником міжнародної tech-виставки в Німеччині

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/0wYm82rE