Для Воїна-земляка Юрія Лисюка придбали квадрокоптер з тепловізійною камерою DJI Mavic 3T

Дата: 14.11.2023 12:33

Громадо! Спільними зусиллями нам вчергове вдалося підтримати українську армію, придбавши та відправивши Воїну-земляку Юрію Лисюку, який разом із побратимами б’є окупантів на північно-східному фронті, квадрокоптер з тепловізійною камерою DJI Mavic 3T, загальною вартістю 228 000 грн.

Зазначимо, що зі спільного благодійного рахунку, відкритого у громаді для підтримки Воїнів-земляків, на придбання було перераховано 166 417,00 грн, з них 40 000 грн зібрали на Монобанку родичі та друзі. Ще 60 000 грн передала родина Юрія Лисюка та 1 583 грн додатково задонатила Пулинська селищна рада.

Цей збір виявився для нас дещо складним та затяжним у часі, проте спільними зусиллями, нам вдалося досягти мети та придбати військовий девайс, вкрай необхідний на позиціях наших Захисників.

Щира вдячність усім, хто долучився! Слава кожному, хто продовжує на своїх плечах тримати наше вільне майбутнє.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису