Вітання очільника громади зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2023 09:00

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Пулинської громади! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Саме Ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості у підростаючого покоління, збагачуєте духовний світ жителів нашої громади, робите наше життя яскравішим.

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна праця заслуговують на слова щирої вдячності!

У день професійного свята бажаємо вам душевної злагоди, натхнення у роботі, міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів! Добра, миру, благополуччя і любові Вам та Вашим близьким. Хай над вами завжди сяє зірка людської вдячності! Зі святом!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!