Уряд відкоригував умови надання грантів для створення або розвитку садівництва та тепличного господарства

Дата: 07.11.2023 12:54

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 1125 затверджено зміни до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 738 «Про деякі питання надання грантів бізнесу».

Зокрема, у Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та у Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, відповідними змінами передбачено:

«Отримувач зобов'язується створити робочі місця та працевлаштувати на них осіб на повну тривалість робочого дня із встановленням заробітної плати таким особам у розмірі, не меншому ніж встановлений законодавством мінімальний розмір заробітної плати, що підтверджується сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за заробітною платою, нарахованою особам, з якими трудові договори було укладено протягом відповідного строку, у розмірі, не меншому ніж розмір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, розрахований з мінімальної заробітної плати" та інші зміни.

У Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства також внесені суттєві зміни щодо кількості створення нових робочих місць «не менше чотирьох постійних та 10 сезонних» було «14» та доповнено, що «період працевлаштування сезонних працівників має становити не менш як вісім місяців протягом року».