Робоча зустріч з питань реалізації пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини

Дата: 03.11.2023 09:56

2 листопада у службі у справах дітей Пулинської селищної ради, за ініціативи начальника Житомирського районного сектору №8 філії Центру пробації Тетяни Горбатюк, відбулася робоча зустріч за участю начальника служби у справах дітей селищної ради Марії Остапчук, спеціалістів служби у справах дітей Тетяни Андрійчук та Оксани Пітри, директора КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» Наталії Вацьківської,  начальника служби у справах дітей Курненської сільської ради Ольги Мартинчук та в.о. директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Курненської сільської ради  Лесі Іванисько.

Під час зустрічі присутні розглянули аспекти впровадження пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність, запровадженого наказом Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціальної політики України від 01.06.2023 року.

У ході зустрічі учасники детально обговорили алгоритм взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей, органів соціального захисту населення щодо надання допомоги не лише неповнолітнім, яких засуджено до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, а й членам сім’ї, як таким, котрі потрапили у складні життєві обставини, що є підґрунтям для подальшої ефективної реалізації Пілотного проєкту.

За матеріалами служби у справах дітей

Пулинської селищної ради