До уваги керівників установ, організацій, фізичних осіб-підприємців та мешканців громади!

Дата: 01.11.2023 08:59

Шановні керівники установ, організацій, фізичні особи-підприємці та мешканці громади!

Пулинська селищна рада нагадує про дотримання Правил благоустрою на території Пулинської селищної ради, затверджених 5-ю сесією 7-го скликання від 22.02.2018 № 1339.

Відповідно до пункту 4.2.3. розділу 4 передбачено, що підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці та громадяни у сфері благоустрою на території селищної ради зобов’язані утримувати в належному стані закріплені в установленому порядку за ними території, прилеглі до території садиби тротуари, зелені зони, проїзну частину вулиці в межах 0,5 метрів від бордюрного каменя (ст. 152 КАПУ).

У зв’язку з цим, звертаємося до вищевказаних осіб з проханням долучатися до прибирання прилеглих територій та проїжджої частини вулиці у межах 0,5 м від бордюрного каменя, адже опале листя за зиму перетвориться на перегній, що неодмінно негативно вплине на пішохідні тротуари та проїжджу частину.

Дякуємо за розуміння! Переконані, що разом досягнемо бажаних результатів!