Працівники Пулинської селищної ради доєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Дата: 27.10.2023 12:48

У День української писемності та мови працівники Пулинської селищної ради вчергове доєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, щоб разом із усією країною та українцями на усіх континентах продемонструвати: мова – це надпотужна зброя, але не та зброя, котра стріляє, а та, яка віддзеркалює нашу ідентичність.

Цьогоріч Радіодиктант називався «Дороги України». Метафорична назва з самого початку змусила зануритися у географічні обрії нашої країни, посічені обстрілами, обвуглені руїнами, але зв’язані у один надійний вузол.

За словами учасниць події, текст не лише насичений мовними особливостями, сьогодні він сприймається нами по-особливому щемливо, адже в уяві повсякчас з’являються картинки понівечених будинків, у які увірвалося пекло війни.

Хочеться вірити, що, все-таки, наприкінці шляху усіх нас чекає вікно із жовтим світлом і рідним теплом.

До слова, у понеділок, 30 жовтня, об 11:00 буде оприлюднено текст Радіодиктанту. Якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

- надіслати диктант паперовим листом за адресою: 01001,м. Київ, вул. Хрещатик, 26.Важливо, щоб на штемпелі була дата 27, 28 або 29 жовтня;

- сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 30 жовтня на адресу rd@suspilne.media.

Фото без описуФото без опису