На щотижневій нараді зі старостами старостинських округів громади обговорили традиційні питання
Сьогодні відбулася щотижнева нарада очільника громади Олександра Гаврилюка зі старостами старостинських округів громади за участю секретаря ради Людмили Метельської, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мурзакова та начальників відділів селищної ради.
Традиційно, обговорюваними стали питання сплати земельного податку та інвентаризації земель, благоустрою, а також готовності до роботи під час опалювального сезону у поточному періоді.
Крім цього, старости вчергове прозвітували про стан вуличного освітлення у населених пунктах, додатково наголосивши на потребах у придбанні лампочок та необхідності ремонту КТП.
Посадовим особам також нагадали про щомісячне подання списків населення віком від 0 до 18 років до відділу освіти, відповідно до затверджених зразків.
Звернули увагу старост, серед іншого, і на регулярний моніторинг стану пожежних водойм, розташованих на території старостинських округів, і на необхідність проведення інвентаризації хімічних складів, і на ведення необхідної документації опалювачами приміщень під час опалювального сезону.