У закладах культури громади зібрали 32 450 грн на підтримку ЗСУ

Дата: 25.10.2023 12:05

Під час війни надзвичайно важливим стало єднання українців для боротьби з ворогом, адже кожна добра справа наближає День Перемоги. Перебуваючи на передовій, плетучи сітки, виготовляючи окопні свічки, формуючи продуктові посилки, збираючи кошти на підтримку ЗСУ, кожен із нас вносить свою лепту у спільну Перемогу.

Традиційно, продовжують підтримувати Воїнів-земляків і мешканці нашої громади. Так, у рамках благодійних заходів приурочених, у тому числі до Дня Захисників і Захисниць України, які прокотилися закладами культури у проміжку з 30 вересня по 22 жовтня 2023 року, вдалося поповнити благодійний рахунок, відкритий у Пулинській громаді для підтримки Воїнів-земляків, на суму 32 450 грн.

До благодійних скриньок зібрали:

• у Юлянівському БК – 2 510 грн;
  • у Яснополянському БК – 2 754  грн та 2 320грн (провели захід до Дня Захисників і Захисниць України та до Міжнародного Дня сільських жінок);
  • у Сколобівському БК – 900 грн;
  • у Корчівському СК – 1 420 грн;
  • у Кошелівському БК – 1 500 грн;
  • у Буряківському СК – 420 грн;
  • у Новозаводському БК – 3 300 грн;
  • у Зеленополянському БК – 2 700 грн;
  • у Нарцизівському СК – 1 210 грн;
  • у Пулиногутському БК – 2 715 грн;
  • у Центрі культури і дозвілля Пулинської селищної ради – 2 282 грн;
  • у Неборівському СК – 2 750 грн;
  • у В'юнківському СК – 3 110 грн;
  • у Очеретянському БК – 2 030 грн;
  • у Івановицькому БК – 520 грн.

Щира вдячність усім, хто долучився до марафону благодійних заходів на підтримку ЗСУ, хто своїм талантом, піснею, танцем, словом, кулінарною працею, організаторськими здібностями чи донатом підтримав цикл заходів, проведених у закладах культури громади.

Продовжуймо допомагати армії, щоб наші Захисники завжди відчували  безумовну підтримку.

На жаль, війна продовжується, тому звертаємося до всіх і кожного з проханням регулярно допомагати нашій армії, закладаючи цеглинки спільної Перемоги!

Безмежно дякуємо та віримо в ЗСУ! Сильні разом!