Із засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 16.10.2023 09:45

13 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

У ході засідання, зі змінами і доповненнями, було розглянуто 18 питань порядку денного.

Фото без описуРозглянувши 12 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги,  у тому числі 6 заяв про надання матеріальної допомоги на лікування, 4 заяви на виділення одноразової допомоги родинам зниклих безвісти Воїнів-земляків, 1 заяву матері військовослужбовців ЗСУ, враховуючи інформацію секретаря селищної ради Метельської Людмили Олександрівни, зі змінами і доповненнями, були підтримані проєкти рішень щодо виділення із селищного бюджету 350 тис. грн.

Також члени комісії підтримали проєкти рішень:

1. Про затвердження Програми забезпечення продовольчої безпеки Пулинської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.
  2. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про продаж на аукціоні об’єкта малої приватизації.
  3. Про надання в оренду частини нежитлової будівлі, що перебуває у комунальній власності Пулинської селищної ради.
  4. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Пулинської селищної територіальної громади нерухомого майна.

Більшу частину часу члени комісії приділили розгляду пропозицій по розподілу перевиконання доходів загального фонду бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

З питань порядку денного засідання комісії інформували: секретар селищної ради – Метельська Людмила Олександрівна; головний спеціаліст з юридичних питань – Тимощук Олександр Олегович; головний спеціаліст фінансового відділу – Якусевич Наталія  Василівна; головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення – Оріховський Борис Павлович.