Мешканця села Видумка Михайла Гвідоновича Рудківського привітали з 95-річчям

Дата: 06.10.2023 11:30

У цю погожу осінню днину, 06 жовтня 2023 року, свій поважний 95-й День народження відзначає житель села Видумка – Михайло Гвідонович Рудківський.

Привітати ювіляра з такою життєвою датою завітали Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, староста Бабичівського старостинського округу Валентина Бовсунівська та завідуюча Видумського СК Ольга Сірик.

Імениннику подякували за нелегкий життєвий шлях та мудрість, висловили свою шану та повагу, побажавши міцного здоров'я, довгих літ щасливого та мирного життя, божого благословіння та родинного затишку.

«Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаються позаду, в історії, яку Ви змогли гідно прожити. Многая літа!» - зазначив очільник громади.

Щиро вітаємо ювіляра та від душі зичимо зустріти ще не один День народження у колі рідних. Нехай теплі спогади та приємні миті додають сил, надії і терпіння, а близькі люди тішать своєю турботою та увагою!