У музеї «Пулинські барви» експонується виставка «ВЧИМОСЯ, ТВОРИМО, МРІЄМО»

Дата: 02.10.2023 12:08

28 вересня 2023 року відбулося відкриття виставки творчого доробку вихованців художнього відділу КЗ «Пулинської мистецької школи» Пулинської селищної ради «ВЧИМОСЯ, ТВОРИМО, МРІЄМО».

Фото без опису Фото без опису

На виставці представлені роботи, написані вихованцями художнього відділу Пулинської мистецької школи, які експонувалися на виставці «Травнева рапсодія» у м. Житомир. Крім цього, експозицію доповнили роботи, написані на пленері влітку цього року та роботи, виготовлені учнями 1 класу у вересні 2023 року.

Під час відкриття виставки викладач художнього відділу мистецької школи Леонід Фесенко вручив нагороди двом талановитим вихованкам закладу, які зайняли призові місця в конкурсах:

• Софії Костюшенко – Диплом лауреата I премії III Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Велика родина моя Україна»;
  • Юлії Острогляд – Диплом лауреата спеціальної премії від партнера конкурсу в номінації «Малюнок» конкурсу сучасного мистецтва «Відсіч. Арт. Весна – 2023».

Виставка експонуватиметься місяць, до 28 жовтня 2023 року. Тому ласкаво запрошуємо дорослих і малих відвідати музей «Пулинські барви» з 08:00 до 17:00 год (13:00-14:00 год – обідня перерва) у будні, щоб поринути у світ прекрасного, поспілкуватися з творами мистецтва та відновитися емоційно.

Гарантуємо, що через творчість підростаючого покоління художників-земляків, ви точно зможете зазирнути всередину себе, розкрити внутрішні сили та подолати стрес.