Мешканці громади зібрали овочі та консервацію для військовослужбовців 95-ї ОДШБр

Дата: 02.10.2023 08:17

Громадо, нещодавно Пулинська селищна рада анонсувала про збір овочів (картоплі, моркви, цибулі, буряка, капусти), а також якісної консервації (солені огірки, помідори, квашена капуста) для військовослужбовців 95-ї ОДШБр.

Спільними зусиллям вдалося за відносно короткий проміж часу зібрати необхідну кількість продуктів харчування та вкотре продемонструвати готовність оперативно реагувати на потреби наших військових. Усе зібране уже відправлено на потреби Воїнів 95-ї ОДШБр.

Пулинська селищна рада та військовослужбовці 95-ї ОДШБр висловлюють щирі слова вдячності усім, хто долучився до збору продуктів.

Дякуємо за вашу невтомну працю і підтримку продовольчого фронту. Нехай добро і щедрість, продемонстровані вами,  повертаються до Вас у вигляді здоров’я, добробуту та щастя.