Вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2023 09:42

1 жовтня Україна разом із багатьма країнами світу відзначає Міжнародний день людей поважного віку та День ветерана – свята, які нагадують не про вік, а є можливістю сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, пенсіонерам, старшому поколінню – усім тим, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях, тим, хто закладав основу незалежної України, є носієм національних традицій і духовних багатств.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування, а також за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою, ласкавою та наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Нехай завжди Вас тішать своїми успіхами діти, онуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

Живіть довго і щасливо! Міцного здоров'я Вам, сердечного тепла, любові, душевного спокою та мирного неба!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!