До Дня партизанської слави для суб'єктів пробації провели історико-патріотичний екскурс

Дата: 25.09.2023 12:35

22 вересня в Україні відзначався День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

З нагоди відзначення цієї дати, у приміщенні бібліотеки Пулинської селищної ради для суб'єктів пробації, які перебувають на обліку в Житомирському районному секторі №8 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, провели історико-патріотичний екскурс «Герої партизанських доріг».

День партизанської слави яскраво відображає і навіки утверджує непохитну волю, відважність кожного, хто в тилу ворога самовіддано захищав Батьківщину від нацистських окупантів.

Працівники бібліотеки розповіли про участь у партизанській боротьбі жителів тоді ще Червоноармійського району, ознайомили з літературою, представленою на книжковій виставці "Пам'ять минулого..."

Також присутні переглянули відео "День партизанської слави в Україні".

Тих, хто вижив у тому пеклі, з кожним днем стає все менше... Тому, наш обов’язок вшановувати живих ветеранів-партизан та пам'ятати про кожного, хто віддав життя, щоб врятувати нашу країну та світ від нацизму.

Житомирський районний сектор №8

філії ДУ Центр пробації