Спортсмени з Пулинської громади зайняли 9 загальнокомандне місце на всеукраїнських спортивних змаганнях

Дата: 23.09.2023 16:14

Спортсмени та спортсменки з Пулинської громади зайняли почесне 9 загальнокомандне місце на всеукраїнських спортивних змаганнях серед сільських та селищних територіальних громад України за визначення «Кращої спортивної громади України».

Фото без описуЗмагаючись із суперниками, наші земляки показали достойний результат:

• Костриця Ілля виборов 3 місце з гирьового спорту;
  • Дворецький Сергій - 4 місце у змаганнях з шахів;
  • Опанащук Олександра - 5 місце з настільного тенісу серед жінок, Липко Анатолій - 14 місце серед чоловіків;
  • Якусевич Наталія - 12 місце з дартсу серед жінок, Оріховський Борис - 18 місце серед чоловіків;
  • Коберник Валентина - 14 місце у змаганнях з шашок.

Наші футболісти, проявивши увесь свій спортивний хист, вибороли заслужене 2 місце серед 10 команд-учасниць.

Нагадаємо, що до участі у змаганнях загалом заявилися 18 громад-учасниць з усієї країни.

Щиро вітаємо наших земляків - команду спортсменів Пулинської громади - з черговими спортивними здобутками! Дякуємо, що доклали максимум зусиль, аби захистити спортивну честь громади та області.

Натхнення, витримки та спортивного оптимізму кожному з вас! Так тримати!