Вітання Пулинського селищного голови з Всеукраїнським днем дошкілля

Дата: 24.09.2023 09:00

Традиційно, в останню неділю вересня вся країна з професійним святом вітає мудрих, терплячих та добрих людей - працівників закладів дошкільної освіти.

У Всеукраїнський день дошкілля хочеться привітати кожного, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, хто дбає про емоційний та інтелектуальний розвиток підростаючого покоління!

Дорогі вихователі та працівники закладів дошкільної освіти, з вашою допомогою маленькі мешканці нашої громади пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Щиро дякуємо Вам за щоденну працю, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

У день професійного свята від душі зичу Вам нових професійних досягнень, глибокої поваги, сонячного настрою, відмінного здоров'я та нескінченного благополуччя. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю. Перемоги та Миру усім нам!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!