За кошти зі спільного благодійного рахунку придбали бронежилет для Воїна-земляка

Дата: 20.09.2023 09:53

Нещодавно до Пулинської селищної ради з проханням про допомогу звернулися рідні мешканця смт Пулини КИРИЛА ВАЛЕРІЙОВИЧА ТАТУРЕВИЧА, який боронить суверенітет та територіальну цілісність країни. Для захисту від уражень вогнепальної та холодної зброї чи осколкових часток вибухових пристроїв, з метою збереження життя, Воїн-земляк вкрай потребував сучасний бронежилет.

За кошти зі спільного Благодійного рахунку, відкритого у громаді, було придбано кевларовий бронежилет 6 класу захисту в максимальній комплектації (ДСТУ): полегшені керамічні пластини + плитоноска Warmor gen.3 Max ММ14. У комплект входять також 3 підсумки під магазини, 2 підсумки, напашник, сумка сбросу та аптечка.

Загальна вартість придбаного, враховуючи банківські послуги (комісія за перерахунок коштів) та послуги доставки, склала 19 630 грн.

Вчора тактичний жилет-плитоноска було передано рідним нашого Захисника та в найближчий час буде відправлено Воїну.

Віримо, що ця річ стане надійною і зручною військовою амуніцією для нашого земляка та збереже його життя.

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису