Зі старостами старостинських округів обговорили нагальні питання

Дата: 14.09.2023 16:02

На традиційній нараді зі старостами старостинських округів громади цього четверга було обговорено питання підтримки КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради сезонними овочами у розрізі орієнтовної кількості картоплі, моркви, капусти, буряка, цибулі, необхідної для закладу.

Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк також повідомив старост про зміни реквізитів оплати за послуги з розподілу газу з 01 вересня 2023 року, у зв’язку зі зміною Оператора газорозподілу.

Нові реквізити оплати за послуги з розподілу газу:

Оператор газорозподільних систем Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

ЄДРПОУ 45204957.

Номер рахунку для фізичних осіб (населення): UA293116470000026038302350830.

Також було наголошено: якщо у споживача є борг за розподіл природного газу перед АТ «Житомиргаз» його потрібно сплатити за старими реквізитами. Якщо є переплата газу АТ «Житомиргаз» на 01.09.2023, тоді варто звернутися до клієнтського простору та написати заяву на повернення коштів.

Крім цього, серед обговорюваних питань:

• ведення обліку дітей віком від 0 до 18 років (у розрізі зареєстровані та проживають, зареєстровані, але не проживають, проживають, але не зареєстровані) з подальшим щомісячним інформуванням відділу освіти Пулинської селищної ради;
  • контроль та проведення інформування місцевих мешканців щодо необхідності сплати земельного податку;
  • забезпечення старостинських округів твердим паливом на поточний опалювальний період;
  • проведення 19 вересня 2023 року 36 позачергової сесії селищної ради 8 скликання тощоФото без опису.