Звернення очільника громади у Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

Дата: 10.09.2023 09:00

Щороку, у кожну другу неділю вересня, традиційно відзначається Міжнародний день пам'яті жертв фашизму – день вшанування пам'яті мільйонів військових, полеглих у боях під час Другої світової війни та мирних жителів багатьох країн і національностей, які загинули внаслідок бойових дій, в окупації, на примусових роботах, у концтаборах та інших місцях примусового тримання, від хвороб та голоду.

Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму започатковано саме у вересні, тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати − день її початку і її повного завершення.

Наша країна за свою історію зазнала багато втрат від тоталітарних режимів. Сьогодні ж доводиться боротися проти ідеології сучасного рашизму, щоб наші нащадки більше ніколи не зазнали таких випробувань.

У День пам’яті жертв фашизму згадаймо про ті трагічні події, які відбувалися під час Другої світової війни та разом зі світовою спільнотою у глибокій скорботі схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув під обстрілами бомб та у концтаборах.

Хай пам’ять про всіх жертв фашизму живе в наших серцях та гуртує нас у спільній боротьбі за єдність і неподільність нашої держави, свободу і незалежність українського народу.

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!