Вітання Пулинського селищного голови з нагоди дня фізичної культури і спорту України

Дата: 09.09.2023 09:00

Дорога спортивна родино Пулинської громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня фізичної культури і спорту України.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю, об’єднує  людей різного віку, професій, переконань, дарує відчуття повноти життя, є надійним джерелом гарного настрою, оптимізму і здорового способу життя.

Пулинській громаді є ким пишатися, наші спортсмени гідно представляють громаду не тільки на районних, а й на обласних та всеукраїнських змаганнях. Цьогоріч, завдяки зусиллям цих оптимістів, нашу громаду визнано чемпіоном спортивних ігор «Краща спортивна громада Житомирщини» по ВФСТ "Колос"Переконаний, що участь у всеукраїнських змаганнях, які відбудуться незабаром, вкотре підніме спортивну славу Пулинського краю.

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани спорту, уся фізкультурно-спортивна громадськість та всі шанувальники спорту, щиро зичу кожному з Вас міцного здоров'я, мирного неба, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та нових спортивних звершень. Нехай Ваші досягнення і успіхи примножують славу й авторитет нашої громади та країни! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!