20 000 гривень зі спільного Благодійного рахунку спрямували на підтримку збору з придбання автомобіля

Дата: 05.09.2023 11:47

Громадо, нещодавно з проханням про підтримку збору на придбання автомобіля до Пулинської селищної ради звернувся мешканець смт Пулини, військовослужбовець 82-ї бригади Вадим Петрович Васильчук, який разом із побратимами б’є окупантів на Запорізькому напрямку.

Значну частину коштів на момент звернення Захисники уже зібрали, тому зі спільного Благодійного рахунку, відкритого у громаді, було спрямовано 20 000 грн.

Сьогодні отримали звістку з фронту, що завдяки чуйності та небайдужості українців, вдалося придбати потрібний автомобіль, який уже використовується за призначенням.

Наші Оборонці дякують усім причетним до збору та сподіваються, що кожен, хто у тилу, продовжуватиме підтримувати українських військовослужбовців та своїм внеском наближуватиме нашу Перемогу.

Тримаймо стрій! Рухаймося до Перемоги!