Воїн-земляк Руслан Барлай отримав Подяку за сумлінну службу

Дата: 04.09.2023 12:49

Громадо, нещодавно Пулинська селищна рада отримала Подяку від командування військової частини, видану нашому земляку, мешканцю села Олізарка В'юнківського старостинського округуРУСЛАНУ ВАСИЛЬОВИЧУ БАРЛАЮ – водію кулеметного відділення, за сумлінне та відповідальне виконання військового обов’язку із захисту суверенітету і цілісності України.

Під час виконання бойових завдань Воїн-земляк зарекомендував себе як ініціативний, висококваліфікований, мужній та безстрашний військовослужбовець.

Уся громада відчуває велику гордість за відважного земляка, який разом із іншими Захисниками надійним муром стоїть на варті демократії, волі і незалежності.

Завдяки таким патріотам і відданим Оборонцям ми неодмінно здобудемо Перемогу і матимемо нагоду особисто подякувати кожному з них за службу, захист і вільне майбутнє!

Нехай Господь вбереже кожного Захисника і Захисницю від ворожих куль і ницих підступів, та поверне додому неушкодженими. Слава усім українським Героям!