Очільник громади разом із членами комісії здійснив моніторинг підготовки закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року

Дата: 31.08.2023 15:50

Наприкінці серпня Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк разом із членами комісії з перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року, спільно із спеціалістами безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Житомирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та спеціалістами інших уповноважених органів об’їхали заклади освіти Пулинської громади.

Фото без описуЗначну увагу приділили перевірці укриттів, як базової передумови навчання офлайн та створенню безпечного освітнього середовища у закладах, у тому числі наявності Класів безпеки. Також дослідили питання охорони праці, безпеки життєдіяльності, стану пожежної безпеки та електрогосподарства, утримання території закладу тощо.

У ході перевірки моніторили і забезпечення комфортних умов для учасників освітнього процесу, поліпшення якості освітньої діяльності та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти.

З керівниками закладів провели індивідуальні бесіди щодо наявних проблем закладів та обговорили шляхи їх можливого усунення.

Варто зазначити, що оглядаючи навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, пришкільні території закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, комісія не виявила злісних порушень, проте подекуди керівникам закладів були зроблені зауваження та висунуті рекомендації.

Натомість, члени комісії одностайно підкреслили сумлінну роботу освітян у підготовці закладів до нового навчального року та створенні комфортних безпечних умов для здобуття освіти й виховання дітей.