Пулинський селищний голова провів щотижневу нараду із старостами старостинських округів громади

Дата: 31.08.2023 12:44

Сьогодні у сесійній залі Пулинської селищної ради відбулася традиційна нарада із старостами старостинських округів громади за участю очільника громади Олександра Гаврилюка, секретаря ради Людимили Метельської та начальника відділу фінансового Людмили Сак.

Фото без описуУ ході наради старости заслухали результати стану сплати земельного податку по старостинських округах, а також інформацію щодо найтиповіших помилок у проведенні операцій, у тому числі через мобільні застосунки.

Крім цього, були порушені питання щодо:

• підготовки та приведення у належний санітарний стан будинків для поселення (тимчасового перебування) внутрішньо переміщених осіб, а також створення певного резерву будинків у всіх старостинських округах;
  • контролю та регулярної перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі багатодітних, з метою уникнення та своєчасного попередження можливих ризиків у вихованні та збереженні життя дітей;
  • стану забезпечення старостинських округів дровима на 2023/2024 опалювальний сезон;
  • проведення регулярних заходів з благоустрою, у тому числі контроль за належним станом місць поховань загиблих Захисників;
  • звернень громадян різних старостинських округів та вжиття заходів щодо задоволення їх запитів тощо.

Крім цього, секретар ради Людмила Метельська розповіла старостам про обмін досвідом у рамках триденного офлайн тренінгу щодо розробки і практичного впровадження Програми Продовольчої безпеки в громадах з виїздом до «ХАБу розвитку овочівництва у Теофіпольській територіальній громаді» (м. Хмельницький).