Суб’єкти пробації відвідали Народний художній музей «Пулинські барви»

Дата: 28.08.2023 16:45

28 серпня 2023 року суб’єкти пробації Житомирського районного сектору №8 філії Центру пробації у Житомирській області відвідали Народний художній музей «Пулинські барви» Пулинської селищної ради, який розташований у приміщенні "Центру культури і дозвілля ".

Зберігач музейного фонду Олександр Богатирчук досконало розповів  присутнім про створення музею та, як народжувалися роботи митців, провівши музейними кімнатами. В музеї представлені роботи митців Пулинського краю та інших регіонів.

В музеї представлена широка колекція живопису, графіки, фотографії.

Основу робіт складають роботи художників членів спільноти "Пулинське земляцтво", а також картини, подаровані авторами з інших міст України та за її межами. В музеї представлені роботи заслужених художників України, лауреатів та діячів мистецтв: Миколи Опанащука, Леоніда Фесенка, Миколи Грибана і багатьох інших.

Відвідувачі мали унікальну можливість почути величну мову фарб, котра розповідає про любов до рідної землі і до прекрасного та насолодитися численними мистецькими колекціями  відомих митців-земляків нашого краю.

Житомирський районний

сектор №8 філії Центру пробації