У селищному парку провели пізнавально-розважальну програму для дітей

Дата: 22.08.2023 15:55

У рамках відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України у Пулинській громаді, працівники бібліотеки Пулинської селищної ради у селищному парку для юних читачів провели пізнавально-розважальну програму «Україна унікальна, Україна надзвичайна».

Фото без описуПідростаюче інтелектуальне покоління мало нагоду відкрити для себе незнані сторінки захопливого світу культурної спадщини нашої країни. Свої знання та ерудицію учасники заходу продемонстрували під час пізнавальної вікторини «Я і Україна», розгадування загадок та кросвордів.

Однією із активностей «дитячих посиденьок» в парку став патріотичний аквагрим. Діти з великим задоволенням обирали малюнки до душі та терпляче чекали результату.

Крім цього, було підведено підсумки конкурсу "Найкращий читач літа 2023" та нагороджено трьох найактивніших читачів бібліотеки – Софію Пітру, Олексія Парасотченка та Євгенію Кравченко.

Також до Дня Незалежності України в бібліотеці Пулинської селищної ради експонувалася книжкова виставка-інсталяція «Шлях до незалежності довжиною в історію».

Приємним дарунком на знак закінчення патріотичних дитячих розваг стали невеликі сувеніри та солодощі.

Пам'ятаємо, що ми є «...народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була!»

Крокуємо до Перемоги!

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису