На пленарному засіданні 35-ї чергової сесії 8 скликання розглянули ряд важливих питань
22 серпня 2023 року під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулася тридцять п’ята чергова сесія VIII скликання. На засідання прибули 14 із 26 обраних депутатів, які розглянули 44 питання порядку денного, з них 32 – земельного напряму та різне.
Розглянувши відповідні документи, подані 4 мешканцями громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, зі змінами і доповненнями, було прийнято рішення виділити із селищного бюджету 90 000 грн одноразової матеріальної допомоги на лікування, у тому числі 30 000 грн – одноразової матеріальної допомоги для родини військовослужбовця, який офіційно вважається зниклим безвісти.
У ході слухання депутати одноголосно підтримали рішення щодо внесення змін до рішення 28 сесії 8-го скликання від 15.12.2022 «Про затвердження комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Пулинської селищної ради від надзвичайних ситуацій на 2023-2027 роки», а також поділу об’єкта нерухомого майна, включення об’єкту малої приватизації до переліку об’єктів комунальної власності Пулинської селищної ради, що підлягають приватизації та створення аукціонної комісії.
З доповненнями, внесли зміни до Програми благоустрою населених пунктів Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки.
Крім цього, затвердили Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Пулинської селищної ради й мережу та граничну чисельність працівників закладів освіти Пулинської селищної ради.
Обговорюваним стало питання внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.
Значну частину часу депутати приділили детальному вивченню та аналізу понад 32 земельних питань.
По питаннях порядку денного інформували: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мурзаков, секретар ради Людмила Метельська, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Іван Кайданюк, начальник відділу загальної та організаційної роботи Олена Лонська, начальник відділу освіти Наталія Опанащук, начальник фінансового відділу Людмила Сак, завідувач сектору земельних відносин Василь Владиченко.
Детальніше ознайомитися з рішеннями сесії можна буде згодом на офіційному сайті громади у розділі «Документи».