Вітання Пулинського селищного голови з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:00

Дорогі земляки! Вітаю Вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності, тому 24 серпня – не просто свято, це сакральний день, що символізує неділимість та недоторканність земель України.

На жаль, чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни, на полі бою захищаючи свій історичний вибір і право вільно жити на власній землі.

У цей великий День щиро зичу кожній українській родині здоров’я, миру, сили і наснаги в усіх справах і починаннях. Нехай мрія про близьку Перемогу і краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Вдячний усім жителям громади, які на своєму фронті докладають максимум зусиль для нашої Перемоги над ворогом. Слова поваги і неоціненної подяки нашим Захисникам і Захисницям.

Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за Україну...

Пам'ятаймо: наша сила – у нашій єдності! Зі святом, українці!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!