Олександр Гаврилюк привітав громаду з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 09:00

З Днем Державного Прапора, країно!

Синьо-жовтий стяг – символ віри та незламності, мужності та відваги, майбутнього вільної країни. Сьогодні він поруч із нами у найщасливіші та найтрагічніші миті, з ним ідуть у бій, за нього віддають життя.

Наш Прапор, що замайорів у звільнених регіонах України, яку своїми чобітьми і нещадними ракетами плюндрували підлі окупанти, ознаменував невідворотність розплати рашистам за усе те лихо, яке вони принесли на нашу землю.

Синьо-жовтий стяг, законсервований у банках і схований глибоко під землею, чекає свого повернення у тимчасово окупованих населених пунктах, і він там точно замайорить!

Дорогі мешканці громади, у День національного свята зичу кожній родині доброго здоров’я, добробуту і щастя, перемоги нашій рідній землі та мирного неба.

Нехай завжди над Україною гордо розвівається прапор нашої волі, єдності та могутності. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за Героїв-Захисників, які відстоюють кордони нашої держави! Шануймо наш стяг, пишаймося ним!

Вічна пам'ять усім, над чиїми могилами майорить жовто-блакитний символ незламності!

Разом піднімемо прапор і нашу країну! Мирного неба! Слава Україні!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!