Відбудеться презентація українсько-німецького проєкту «Захистимо пам'ять: захист та меморіалізація масових поховань часів Голокосту в Україні»

Дата: 21.08.2023 16:19

Шановна громадо!

25 серпня 2023 року о 14:00 год у приміщенні бібліотеки Пулинської селищної ради відбудеться презентація українсько-німецького проєкту «Захистимо пам'ять: захист та меморіалізація масових поховань часів Голокосту в Україні».

Охочі відвідати експозицію зможуть дізнатися про те, як пам’ятають про Голокост у великих і маленьких містах України, які є старі і нові меморіали, пам’ятники, регіональні особливості пам’яті про терор, а також про те, як саме відбувається пошук та облаштування поховань.

Запрошуємо до перегляду!

Довідково: виставка є частиною великого міжнародного проєкту «Захистимо пам’ять», реалізованого завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Німеччини під патронатом Фонду Меморіал убитим євреям Європи у тісній співпраці із Українським центром вивчення історії Голокосту.