За кошти зі спільного Благодійного рахунку придбали автошини для Воїна-земляка

Дата: 21.08.2023 14:27

Друзі, разом нам вдається продовжувати підтримувати Захисників-земляків, котрі щодня стоять на варті незалежності і цілісності України.

Нещодавно, за кошти зі спільного Благодійного рахунку, відкритого у Пулинській громаді, було придбано автомобільні шини, вартістю 7 020 грн (з відповідним запитом до селищної ради звернувся мешканець с. Ягодинка Олександр Миколайович Опанащук).

Воїн-земляк Олександр Опанащук разом із побратимами передають з фронту щиру вдячність кожному, хто регулярно поповнює Благодійний рахунок та дякують за швидку реакцію і безвідмовність у допомозі. Ми ж, у свою чергу, дякуємо їм за щоденну жертву, яку вони підносять, щоб вибороти Перемогу.

Громадо, активуймося та продовжуймо підтримувати наших. Реквізити для благодійної допомоги:

Для перерахунку коштів готівкою або з картки Приватбанку через застосунок Приват24, термінал самообслуговування або касу Приватбанку вкажіть номер картки:

4149 4378 7048 6303 (Паламарчук Світлана Миколаївна).

У коментарях ОБОВ’ЯЗКОВО зазначте призначення платежу: «благодійна допомога для ЗСУ».

Для перерахунку коштів через інші банки або у безготівковій формі, просимо використовувати наступні реквізити:

ПриватБанк

IBAN: UA773052990262026400938952537

Код: 2492103305

МФО: 305299

Призначення платежу: поповнення рахунку Паламарчук Світлана Миколаївна, благодійна допомога для ЗСУ.

Фото без описуФото без опису