Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології

Дата: 18.08.2023 08:41

У четвер, 17 серпня, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

Члени комісії розглянули 32 питання порядку денного, основну увагу зосередивши на питаннях передачі земельних ділянок в оренду, упорядкування права постійного користування земельними ділянками, припинення права користування земельною ділянкою, проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки, проведення інвентаризації землі під об’єктом нерухомого майна тощо.

Крім цього, члени комісії затвердили:

• проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду;
  • технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

У ході засідання комісією також було розглянуто ряд питань про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення та надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

По питаннях порядку денного інформували спеціалісти сектору земельних відносин Пулинської селищної ради.

Після вивчення та обговорення питань порядку денного, члени комісії, зі змінами та доповненнями, підтримали відповідні проєкти рішень.

Фото без описуФото без опису