Вітання очільника громади з Преображенням Господнім

Дата: 19.08.2023 09:00

Дорога громадо! Вітаю кожну родину зі світлим і по-справжньому великим християнським святом – Преображенням Господнім, встановленим на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя, названим  у народі Яблуневим Спасом!

Святкуючи Преображення, маємо щиру надію, що добро неодмінно переможе зло та віддаємо шану нашим Героям, нашим Захисникам, які сьогодні борються з рашистською ордою, боронячи людство від мороку війни.

У цей особливий день, у день освячення перших дарів природи, бажаю усім  миру, спокою та благополуччя! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, любов, нетлінна віра та світла надія!

Преображайте себе, свої думки, свій внутрішній і навколишній світ. Живіть у злагоді один з одним та пам’ятайте, кому завдячуєте кожним новим днем, прожитим у вільній країні.

Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну, дарує щедрі дари природи, багатий врожай, велику радість душі і добру надію серцю!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!