Пулинський селищний голова привітав пасічників громади

Дата: 19.08.2023 10:00

Шановні пасічники Пулинської громади, представники найсолодшої професії! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Вважається, що мед – це крапелька сонця на тарілці. Він не лише незамінний продукт харчування, а й чудові ліки від багатьох недуг. Тому ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі, до вашої нелегкої кропіткої праці.

Сьогодні у нашій громаді налічуються десятки справжніх майстрів бджолярської справи, які своєю натхненною працею забезпечують виробництво надзвичайно корисних продуктів харчування та добросовісно працюють на благо розквіту нашої держави, регулярно підтримуючи українських військовослужбовців!

Велика подяка Вам за наполегливість, вірність народним традиціям та любов до своєї землі! Спасибі, що даєте усім нам можливість насолодитися солодким ароматом цілющого меду та активно долучаєтеся до благодійних заходів, проведених у громаді!

Від душі бажаємо Вам добра, миру, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям! Нехай праця на пасіці радує високими досягненнями і прекрасними результатами, щедрим медовим урожаєм.

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!