Пулинська селищна рада оголошує лотерейку на підтримку ЗСУ

Дата: 15.08.2023 08:25

Громадо, Пулинська селищна рада анонсує благодійну лотерейку на підтримку славних ЗСУ, приурочену до великого християнського свята Преображення Господнього (в народній традиції – Яблучний Спас!)

У якості лоту – декоративний кошик з лози білого кольору, оздоблений яскравими квітами патріотичних кольорів, наповнений першими літніми дарами природи: яблуками, грушами, сливами, персиками тощо.

Кошик висотою 14 см, довжина 28 см, ширина 19 см, висота з ручкою 27,5 см, виготовила та запропонувала у якості лоту підприємиця з Пулин, майстриня, яка регулярно підтримує Воїнів-земляків – Ірина Панченко.

Стартуємо сьогодні, а вже у п’ятницю, 18 серпня, напередодні Яблучного Спаса о 12:00 год відбудеться благодійний розіграш у прямому ефірі на офіційній сторінці громади у фейсбук.

Вартість одного лотерейного номера – 75 грн.

Умови участі:

1. Обрати один або кілька номерів від 1 до 50 (нагадаємо, що вартість  однієї лотерейки – 75 грн).
  2. У коментарях під цим постом вказуєте обраний номер/номерки, ваше ім’я та прізвище.
  3. Відправляєте кошти за придбаний номер або кілька номерів на благодійний рахунок, відкритий у Пулинській громаді: 4149 4378 7048 6303 (Паламарчук Світлана Миколаївна). Для зручності номер картки буде продубльовано у першому коментарі.
  4. Після проведення платежу, відправляєте скрін оплати на номер 097 99 02 368 у Viber.

ВАЖЛИВО: Уважно слідкуйте за вільними номерками! Номер лотерейного квитка вважається за вами закріпленим, після відправлення скріншота про оплату.

Нумо друзі! Обирайте свої лоти! Бажаємо успіхів!

Допомагаємо нашим Героям на фронті – наближаємо Перемогу України!