ВАКЦИНАЦІЯ  ДІТЕЙ  ВІД  КОРУ: ДЕ ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ?

Дата: 11.08.2023 16:14

На  Житомирщині  триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках всеукраїнської кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Житомирську область доставлено 11 720  доз комбінованої вакцини, з них - 6 690 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 5 030 доз для забезпечення рутинної вакцинації.  В області працює  99 пунктів щеплення.

Закликаємо якомога швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію, та звернутися в точку «Спільно» у Житомирі на майдані С.П. Корольова, 14 (кінотеатр «Жовтень»), або в один зі стаціонарних пунктів щеплення – адреси за покликанням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-CKQ8NGMOSKmAl-0FxZjthmLK0VgUgyB/edit#gid=144994251

Зробити щеплення у смт Пулини можна у КНП «ЦПМСД» Пулинської селищної ради (вул. Шевченка, 95) з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 16:00 год. Для консультації звертайтеся за номером: 096-727-92-01.

За інформацією ДУ «Житомирський обласний центр

контролю та профілактики хвороб  МОЗ України»