Роботодавців інформують про кампанію «Виходь на світло»

Дата: 08.08.2023 11:02

В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і неформальна економіка наносять непоправної шкоди обороноздатності країни. Втрати від незадекларованої праці становлять щонайменше 100 млрд грн на рік.

Саме тому, посадовці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці інформують працівників і роботодавців про переваги належного оформлення трудових відносин та важливість сплати податків.

Фото без описуІнспектори наголошують, що кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu/Фото без опису