Відбулася нарада зі старостами старостинських округів громади

Дата: 03.08.2023 16:14

Цього четверга відбулася щотижнева нарада зі старостами старостинських округів громади, на якій обговорили ряд важливих питань, зокрема щодо:

• регулярного проведення заходів з благоустрою, у тому числі утримання у належному санітарному стані сміттєзвалищ, узбіч доріг, приміщень комунальної власності, кладовищ тощо;
  • особливостей присвоєння адрес житловим будинкам і реєстрації права власності;
  • особливостей ведення діловодства, враховуючи ключові зміни у законодавстві та типові помилки;
  • необхідності сплати земельного податку;
  • особливостей дотримання вимог пожежної безпеки тощо.

Крім цього, було порушено питання щодо підтримки 95-ї ОДШБр, зокрема сезонними овочами.

Значну частину часу приділили виступу працівників 6-го відділу Житомирського районного ТЦК та СП на чолі з начальником Олександром Вариводою. До відома присутніх була доведена інформація щодо планових завдань з мобілізації, а також особливостей функціонування територіального центру комплектування. Також розглянули основні статті законодавства щодо військової мобілізації у особливий період та  обов’язки органів місцевого самоврядування щодо забезпечення виконання планів по мобілізації.