Для Воїна-земляка придбали каску з навушниками М32H (комплект) та  плитоноску з напашником і 3 підсумками

Дата: 01.08.2023 16:26

Нещодавно до Пулинської селищної ради з проханням про допомогу звернулася мешканка села Буряківка – Наталія Бондарчук.

Її чоловік, Валентин Бондарчук, який несе військову службу у складі 58 бригади 15-го батальйону окремого саперно-інженерного взводу, та вже 1,5 роки боронить країну від окупантів, вкрай потребує військову каску та плитоноску.

За кошти зі спільного благодійного рахунку для військовослужбовця із села Буряківка були придбані:

• шолом/каска з навушниками М32H КОМПЛЕКТ FAST Helmet NIJ IIIA, загальною вартістю 14 319 грн, з них: вартість каски – 13 799 грн, 224 грн – послуги з доставки Новою поштою, 296 грн – накладний платіж;
  • плитоноска з напашником і бічними кишенями швидке скидання з 3 підсумками під магазини, загальною вартістю 4 963 грн, з них: вартість плитоноски – 4 700 грн, 149 грн – послуги з доставки Новою поштою, 114 грн – накладний платіж.

Загалом з Благодійного рахунку, відкритого у Пулинській громаді, було використано 19 282 грн.

Дані військові аксесуари були передані дружині з подальшим відправленням Воїну-земляку за місцем перебування.

Продовжуємо підтримувати наших Захисників і Захисниць – наближаємо Перемогу!

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису