Програма USAID АГРО та ВАГ запрошують взяти участь у фотофлешмобі «Врожай нескорених»

Дата: 01.08.2023 08:51

Під час весняної посівної Всеукраїнська асоціація громад за ініціативи USAID передала 40 000 домогосподарств насіння різних овочів. Вже дозрівають перші врожаї і Програма USAID АГРО та ВАГ запрошують всіх, хто отримав насіння в межах цієї ініціативи, взяти участь у фотофлешмобі «Врожай нескорених».

Умови участі у флешмобі:

1. Підписатися на сторінки Всеукраїнської асоціації громад та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО
  2. Зробити репост публікації до себе на сторінку.
  3. Опублікувати у Фейсбук фото з грядки, на якій вирощуються культури з отриманого насіння.
  4. Зазначити, з якої Ви громади та що вирощуєте.
  5. Позначити у дописі @Всеукраїнська асоціація громад та @Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО (щоб допис могли побачити організатори).

Переможці  будуть обиратися рандомним методом та отримають подарунки.

Флешмоб проводиться на території України в період з 01.07.2023 до 01.10.2023 включно.