БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЙКА

Дата: 31.07.2023 12:36

Громадо, за ініціативи підприємиці та майстрині з Пулин – Ірини Панченко, Пулинська селищна рада проводить благодійну лотерею.

Розігрується оригінальна та стильна картина з монет – авторський художній витвір Ірини Панченко.

Усі виручені кошти будуть спрямовані на придбання квадрокоптера з тепловізійною камерою DJI Mavic 3T.

Хочете підтримати збір, підтримати наших Захисників та ще й виграти унікальну картину? Тоді не вагаючись долучайтеся!

Щоб взяти участь у розіграші, необхідно:

1. Обрати один або кілька номерів від 1 до 20. Вартість одного лоту – 50 грн.
  2. Зателефонувати за номером 097 99 02 368 (Наталія), назвати своє прізвище, ім’я та обраний лотерейний номер/ кілька номерів.
  3. Відправити кошти за придбаний номер або кілька номерів на благодійний рахунок, відкритий у Пулинській громаді: 4149 4378 7048 6303 (Паламарчук Світлана Миколаївна). Для зручності номер картки буде продубльовано у першому коментарі.
  4. Після проведення платежу, відправити скрін оплати на номер 097 99 02 368 у Viber.

Після продажу усіх номерків на офіційній сторінці Пулинської громади буде визначено переможця!

Допомагаємо нашим Героям на фронті – наближаємо Перемогу України!